Прекрасна продавница за велосипеди

Прекрасна продавница за велосипеди

Прекрасната продавница за велосипеди „Pave“ се наоѓа во Барселона, Шпанија и е дизајнирана од страна на Јоан Сандовал. Во неа покрај големиот избор на велосипеди, можат да се купат и гуми, резервни делови, аксесоари, алат, патики, шлемови и многу други работи кои се сон на секој велосипедист.Прекрасна продавница за велосипедиОваа луксузна продавница е распослана на простор од 700 метри квадратни, а при нејзиното создавање е обрнато големо внимание на тоа купувачите комплетно да уживаат при купувањето.Прекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипедиПрекрасна продавница за велосипеди


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар