Предмети распрскани на милион парчиња

Предмети распрскани на милион парчиња

Алан Сејлер е фотограф и инженер кој живее во Камарило, Америка. Работилницата му е сместена во гаража и тоа е неговото место каде што твори. Сите овие прикажани предмети, Ален ги распукал со помош на пушка и во моментот кога тие се распрснуваат на милион парчиња, тој создава неверојатна фотографија, фатена токму во тој магичен момент.Предмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчињаПредмети распрскани на милион парчиња


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар