Поткровје за кое сонувате

Минимализам, јасна и чиста линија и топлина во просторот се основните карактеристики на ова прекрасно поткровје, уредено од страна на внатрешниот дизајнер Нана Лагерман од Шведска.

Поткровје за кое сонуватеПоткровје за кое сонуватеПоткровје за кое сонуватеПоткровје за кое сонуватеПоткровје за кое сонувате

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

 1. Anomis Reply

  prekrasno….mn svetlina – nesto sto obozuvam =]]

 2. Еленна Reply

  Аааааа сакам да си имам мој стан !!

 3. zaklina Reply

  senzacionalno prakticno so eden zbor sovrseno………..

 4. :) Reply

  <3 <3 <3 🙂
  da se iskapi covek vo svetlina, sakam i jas vakov stan <3

Остави коментар