Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца - Part 3

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Сонување за ѕвездите и небото“, Оријано Николау, 1-во место во категоријата Живот

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца


„Девојка од возот“, Марсел Колачек, 1-во место во категоријата Документарци

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Глуварче“, Улијана Каринова, 1-во место во категоријата Портрет

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Удобност“, Џенифер Капала, 1-во место во категоријата Документарци

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Саша2“, Марвив Евгениј, 1-во место во категоријата Фина уметност

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Работни денови“, Елена Русинова, 1-во место во категоријата Живот

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

Погледнете и некои од најдобрите патувачки фотографии од 2017-та година.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар