Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца - Part 2

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Првиот допир“, Паулина Дуцман, признание во категоријата Документарци

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца


„Тага“, Паулина Дуцман, 3-то место во категоријата Портрет

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Тиарна“, Паулина Дуцман, 2-ро место во категоријата Портрет

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Саванa“, Паулина Дуцман, номинирана во категоријата Фина уметност

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Есме“, Паулина Дуцман, признание во категоријата Портрет

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

„Страв“, Кинга Дразек, 1-во место во категоријата Портрет

Погледнете ги неверојатните фотографии од натпреварот за црно-бели фотографии со деца

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар