Плејбој девојки по повеќе од 30 години си ги рекреираат сопствените насловни од младоста

Познатото плејбој списание рекреирало насловни фотографии со 7 девојки од минатото и резултатите се прекрасни. Во оваа фотосесија учествувале Кимберли Конрад Хефнер, Шарлот Кемп, Кати Сеинт Џорџ, Моник Сеинт Пјер, Рене Тенисон, Кендис Колинс и Лиза Метјус. Резултатите – апсолутно неверојатни! Секоја од овие жени ни покажува дека убавината е безвремена и дека жените можат да бидат секси на секоја возраст. Погледнете…

Кимберли Конрад Хефнер (1988)

(1) plejboj-devojki-po-30-godini-si-gi-rekreiraat-sopstvenite-naslovni-od-mladosta-www.kafepauza.mk (2) plejboj-devojki-po-30-godini-si-gi-rekreiraat-sopstvenite-naslovni-od-mladosta-www.kafepauza.mk

Рене Тенисон (1989)

(3) plejboj-devojki-po-30-godini-si-gi-rekreiraat-sopstvenite-naslovni-od-mladosta-www.kafepauza.mk (4) plejboj-devojki-po-30-godini-si-gi-rekreiraat-sopstvenite-naslovni-od-mladosta-www.kafepauza.mk

Преминете на втората страница за повеќе фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар