Опуштена летна атмосфера низ фотографии

Летото е период кој го чекаме со нетрпение поради можноста да ги симнеме од дневен ред вообичаените грижи и обврски и барем на неколку дена да се препуштиме исклучиво на задоволствата. Во таков опуштен амбиент се создаваат многу убави спомени кои долго остануваат во сеќавање.

Уживајте во следните фотографии кои ги визуелизираат токму ваквите моменти.

Опуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографииОпуштена летна атмосфера низ фотографии

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

  1. с.н. Reply

    Има ли wallpaper димензија на некоја слика од овие, на пример 9та? 🙂

  2. с.н. Reply

    Дали има wallpaper димензии за некоја од сликиве? Еве 9тата 🙂

Остави коментар