Огледала со необичен дизајн

Автор: Симона Ристоска

Ви треба идеја за освежување на вашиот простор? Можеби сè што треба да направите за да внесете малку креативност се огледала со интересен дизајн. Француската компанија „Доместик“ претстави колекција од огледала дизајнирани од повеќе артисти со иновативен концепт. Колекцијата е наречен Нарцис, а секое од огледалата ја рефлектира различноста на стиловите на секој дизајнер. Идејата е конечно да се воведат форми различни од традиционалната и тие да внесат малку различност во нашето секојдневие. Се надеваме овие необични форми ќе ве инспирираат да внесете нешто храбро и несекојдневно во вашите домови.Огледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајнОгледала со необичен дизајн


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар