Одлично решение за транспорт на брза храна

Во денешно време многумина се определуваат да купуваат храна од ресторани за носење, бидејќи навиките за јадење им се имаат променето поради набиениот распоред во денот и брзиот начин на функционирање.Одлично решение за транспорт на брза хранаОвој дизајн е креиран од страна на студенти и претставува перфектно решение за сите ресторани за брза храна, бидејќи на многу практичен начин можат да ги пакуваат нарачките за бургерите кои ги нудат. Во овој дизајн има предвидено место за помфритот, бургерот, сокот, па дури и за цевката.Одлично решение за транспорт на брза хранаОва решение за храната за носење е практично од секој аспект и со него се заштедува и на материјалот за пакувањето за носачот. Решението е компактно, уредно и многу практично, а најдоброто е што е лесно за транспорт.Одлично решение за транспорт на брза храна


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар