Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди - Part 3

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

13. Крис Браун

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

14. Стив Аоки

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

15. Migos

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

16. The Weekend

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

17. Камила Кабело

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

18. Childish Gambino

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар