Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди - Part 2

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

7. DJ Khaled

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

8. Карди Би

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

9. Кендрик Ламар

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

10. Бијонсе

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

11. Дипло и Скрилекс

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

12. Дуа Липа

Неверојатни ретро омоти на музички албуми на денешните поп ѕвезди

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар