Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

6. Декорација на ѕид, Лондон

Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

7. Хобитска куќа

Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

8. Градина на покрив, Чикаго

Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

9. Вертикална градина, Кјото

Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

10. Влез во куќа во Сан Франциско

Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

11. Најголемата грмушка

Неверојатни фотографии од растенија кои ги претвориле домовите во бајка

Погледнете го и ова неверојатно поле со сини цвеќиња.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар