Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Овие фотографии не се резултат на магијата на алатките за уредување фотографии. Фотографите од оваа колекција биле доволно среќни да го фатат совршениот момент во вистинско време. Уживајте.

Главата на кучето изгледа како да лебди

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Гуштер заробен во смола пред 54 милиони години

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

„Направив фотографија од ќерка ми низ тунел и изгледа како лоша Фотошоп обработка“

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

„Виножито рефлектирано од мојот аквариум“

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Снежна бура и возило зад стара црква

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Јаболкото „Розов бисер“

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Поради мрежата против комарци и дождот фотографијата изгледа како слика

Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени со Фотошоп

Продолжува на следната страница…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар