Неодоливи секси девојки

Овие прекрасни портрети од уште поубавите женски модели се дело на Петар Тодорински, кој живее во Софија, Бугарија. Тој работи како хонорарен работник за мода и фотограф за реклами. Доброто осветлување, фините тонови и добро одбраните модели се составен дел од неговата работа, за која мора да се каже дека е перфектна. Уживајте во овие негови дела.Неодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојкиНеодоливи секси девојки


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. јас Reply

    Добри фотки , но доколку се бугарки девојкиве многу нормално дека со сто кила шминка на лицето и ботокс ќе бидат совршени , но реално кажано убави се 🙂 позз

  2. p Reply

    ushte pred da go prochitm tekstot del od devojkite mi lichea na bugarki so onaa nivna preterana izveshtachenost

  3. Demonic Reply

    Претпоследната слика ми беше аватар на еден форум ^_^

Остави коментар