Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега - Part 2

Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега

Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега

Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега

Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега

Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега

Најубавите стаклени скулптури што сте ги виделе досега

Погледнете ги и овие импресивни скулптури направени од моливчиња и боички.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар