Најдобрите свадбени фотографии за 2017 година

Најдобрите свадбени фотографии за 2017 година

Веќе 10 години по ред се одржува натпревар за најдобра свадбена фотографија. Натпреварот е организиран од Junebug Weddings, и секоја година учествуваат стотици фотографи. Во 2017-та учествувале фотографи од целиот свет кои испратиле над 9.000 фотографии. Погледнете ги најдобрите, навистина се неверојатни.

(1)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

(2)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

(3)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

(4)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

(5)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

(6)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

(7)najdobrite-svadbeni-fotografii-od-minatata-godina-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар