Мистериозни тетоважи кои се откриваат само под црна светлина

Мистериозни тетоважи кои се откриваат само под црна светлина

Доколку планирате да се тетовирате или да им дадете малку живот и карактер на вашите стари тетоважи, тогаш не брзајте и одвојте малку време да ги разгледате овие идеи кои можат да бидат забележани само под одредени услови. Тие реагираат кога се изложени на црна светлина, па ќе бидете единствени и уникатни во секој клуб, кафуле и забавен локал кој располага со УВ светлосни зраци. Во продолжение погледнете неколку интересни дизајни и разбудете ја креативноста во вас. Идеите ве чекаат!

Мистериозни тетоважи кои се откриваат само под црна светлина


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Новинар. Самопрогласен актер. Џедај. Животна форма еволуирана да живее од филмови, видеоигри, музика, хумор и технологија. Хоби и рекреација: Појадок, ручек, вечера.

Поврзани содржини

Остави коментар