Маж користи тоалетна хартија за да направи прекрасни венчаници за барбики

Маж користи тоалетна хартија за да направи прекрасни венчаници за барбики

Од тоа што можеме да го откриеме на Инстаграм, Џиан Јанг веќе е најголемиот машки колекционер на куклите Барби во светот. Но, тоа што можеби не го знаете за него е дека тој секогаш патува со барем една барбика и користи тоалетна хартија од хотелите во комбинација со хартиени марамчиња и лента за да ги направи овие неверојатни колекции на венчаници во својата хотелска соба. Уживајте!

(1) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (2) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (3) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (4) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (5) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (6) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (7) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (8) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (9) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (10) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (11) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (12) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk (13) mazh-koristi-toaletna-hartija-za-da-napravi-prekrasni-venchanici-za-barbiki-www.kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар