Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај - Part 3

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

13. Исчезнат тротинет

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

14. Редица за скокање

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

15. Редица за лулашка

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

16. Спасување

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

17. Далматинец и врнежлив ден

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

18. Што им е потребно на децата?

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

19. Купување нов кауч

Креативни стрипови со неочекуван и понекогаш мрачен крај

 

Погледнете ги и овие слатки стрипови кои покажуваат дека љубовта е во малите нешта.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар