Фотографии за сите љубители на кафето и пролетта

Фотографии за сите љубители на кафето и пролетта

Сега кога пролетта веќе е тука, време е за уживање во природата и во долгите пролетни прошетки со најмилите или пак сами. Пролетта секогаш е поубава ако е придружена со мирисот на добро кафе, па затоа решивме да ви споделиме неколку одлични фотографии од кафе кои со себе го носат и духот на пролетта. Уживајте!

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Gabrielle Valley (@valleygaby)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Gabrielle Valley (@valleygaby)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Justyna Polak (@polaczki_trzy)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Ewa (@ewa_home_and_sun)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Alumbre Coffee (@alumbrecoffee)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Ela (@zaplatanawsznurek)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de @kawa_w_kadrze

Кога веќе зборуваме за кафе, можеби ќе сакате да го пробате и овој рецепт за лате со ф`стаци.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар