Фотографии во движење

Подвижните фотографии на модниот фотограф Џејми Бек, се една нова димензија на уметноста, бидејќи на „вкочанетата слика“ и даваат природна живост, која создава чувство како да сте внатре во самата фотографија. Ако досега не сте ги виделе симпатичните подвижни фотографии на Џејми, со сигурност веднаш ќе се заљубите во нив, а ако ги имате видено, знаете дека ова е една нова фантастична серија фотографии во GIF формат. Фотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движењеФотографии во движење


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. emilija Reply

    prekrasno 😀 alal da mu e na Џејми Бек :*

Остави коментар