Фантастична вила во близина на Сиднеј

Австралиската архитектонска куќа „MPR Design Group“ ја проектирала оваа голема модерна куќа со многу дрвени детали, која е речиси целосно опколена со рајски базени.Фантастична вила во близина на СиднејКуќата има фантастичен поглед кон морето, а е доволно блиску, а воедно и доволно далеку од Сиднеј, што ја прави одлична за одмор и релаксација. Таа се протега на 550 квадратни метри, а за секој детаљ е мислено до перфекционизам. Пријатните бои и стилот на ентериерот, придонесуваат да се исклучите и да уживате во прекрасната глетка.Фантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на СиднејФантастична вила во близина на Сиднеј


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар