Ентериерот во Gossip Girl

„Озборувачка“ (Gossip Girl) е една од најпопуларните ТВ серии за младата популација. За оние кои не ја гледале, се работи за приказна во која се раскажува за животите на неколку семејства од елитата на Мехнетн. Природно, во ваква приказна совршено се вклопуваат модерно и скапо облечени ликови кои живеат во прекрасни куќи и хотели со луксузно и гламурозно внатрешно уредување. Еве неколку различни стилови на ентериери кои можат да се видат во серијата, што сигурно би посакале да го одликуваат и вашиот дом:

(1) Ентериерот во Gossip Girl

Собата на Блер

(2) Ентериерот во Gossip Girl

Собата на Блер

(3) Ентериерот во Gossip Girl

Собата на Блер

(4) Ентериерот во Gossip Girl

Собата на Серина

(5) Ентериерот во Gossip Girl

Собата на Серина

(6) Ентериерот во Gossip Girl

Поткровјето на Вандервудсен

(7) Ентериерот во Gossip Girl

Поткровјето на Вандервудсен

(8) Ентериерот во Gossip Girl

Галеријата на Хамфри

(9) Ентериерот во Gossip Girl

Галеријата на Хамфри

(10) Ентериерот во Gossip Girl

Галеријата на Хамфри

(11) Ентериерот во Gossip Girl

Поткровјето на Волдорф

(12) Ентериерот во Gossip Girl

Поткровјето на Волдорф

(13) Ентериерот во Gossip Girl

Хотелот Палас, апартманот на Чак

(14) Ентериерот во Gossip Girl

Хотелот Палас, апартманот на Чак


Доколку сте обожаватели на Gossip Girl, можеби ќе сакате да ги погледнете и нашите водичи во стилот на облекување на прекрасната Blair Waldorf и на неодоливиот Chuck Bass.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар