Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска

Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска

Распослана на 330 метри квадратни, вилата „Golden Rays Villa 3“ е прекрасно луксузно прибежиште во Примоштен, Хрватска. Таа има три раскошни спални, три бањи и фантастичен ентериер. Импресионира со модерната елеганција и чистиот стил, а оној што ќе престојува тука, со сигурност ќе посака повторно да дојде.

Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска

Погледот од вилата ќе ви го одземе здивот, па затоа е одличен избор за романтично бегство. Сместен е на едно ритче во близина на јадранското крајбрежје, а опколен е со прекрасна природа.

Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска Елегантна вила за луксузен одмор во Хрватска

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар