Една мајка ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Можеби Дизниленд е прекрасен, но ова семејство има прекрасна куќа инспирирана од Дизни. Тие уживаат во секој чекор од процесот, понекогаш купуваат украси од Дизни, но повеќето ги имаат направено сами.

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

Едно семејство ја трансформира нивната куќа во бајка на Дизни

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар