Дизни за возрасни

Џефри Скот Кембел е американски стрип уметник, кој ја стекнал својата слава работејќи за Wild Storm Comics. Негови дела можат да се најдат и во најпозната компанија за стрипови Marvel Comics, а воедно има работено и во индустријата за видеоигри.

Во оваа колекција можат да се видат принцезите на Дизни во малку поинакво издание. Во очите на Кембел, тие се секси, провокативни и предизвикувачки девојки. Тој им даде шанса и на повозрасните да уживаат во убавите принцези како малата сирена, Пепелашка, Ѕвончица и да ги пленат со своите разиграни и убави тела. Колку убаво од него!

Disney за возрасни

Црвенкапа

Disney за возрасни

малата сирена

Disney за возрасни

заспаната убавица

Disney за возрасни

убавицата и ѕверот

Disney за возрасни

Пепелашка

Disney за возрасни

Снежана

Disney за возрасни

Алиса во земјата на чудата

Disney за возрасни

Златокоса и трите мечки

Disney за возрасни

Ѕвончица

Disney за возрасни

лошата вештерка (од Снежана и седумте џуџиња)


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

  1. Lexie Von Raven Reply

    Ги имам сите овие дома ,има повеќе многу се добри 🙂

Остави коментар