Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Девојка прави неверојатни фотографии за да ја исполни желбата на нејзиниот болен дедо

Погледнете ја и оваа свадбена церемонија која се одржува 120 метри над Големиот Кањон.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар