Честитки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмови

„Класичните чудовишта како љубовџии“ (Classic Valentine Monsters) е проект на Ирма Велковска во кој таа ни претставува 8 забавни илустрации кои прикажуваат како чудовиштата од филмските класици од 20-тите и 60-тите години на минатиот век би ја искажале својата љубов. Па, доколку вашиот/та љубен/а има смисла за хумор, изберете една честитка и чувајте ја за 14 февруари. Вашиот подарок со сигурност ќе биде оригинален и неочекуван. 🙂

Честитки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмовиЧеститки за „Св. Валентин“ инспирирани од чудовиштата во класичните филмови


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар