Букви и бројки на фотокопир машина

Хозе Ернесто Родригез со неговите раце создава нови фонтови и интересни облици на бројки и знаци, сето тоа на машина за фотокопирање. Погледнете… Бројки и букви на фотокопир машинаБројки и букви на фотокопир машинаБројки и букви на фотокопир машинаБројки и букви на фотокопир машинаБукви и бројки на фотокопир машинаБројки и букви на фотокопир машинаБукви и бројки на фотокопир машинаБукви и бројки на фотокопир машинаБукви и бројки на фотокопир машинаБукви и бројки на фотокопир машинаБукви и бројки на фотокопир машина
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар