Брачни кревети со вграден телевизор

Брачни кревети со вграден телевизор

Спалната соба е најважното место во вашиот дом. Таа е првото нешто што ќе го видите наутро, како и последното место во кое треба комфорно да заспиете навечер. Токму затоа во последно време дизајнерите на домови, најмногу време и внимание им посветуваат на спалните соби. Иако најдобро е да бидат елегантни и едноставни, напредокот на технологијата обврзува да се вклучат и разни гаџети во душевниот храм на домот. Сепак, мора да се внимава технологијата да не доминира во собата, бидејќи може да ве вознемирува при процесот на одмарање. За среќа, креветот е перфектен за комбинирање на стил и технологија.Брачни кревети со вграден телевизорОвие интересни брачни кревети се изум, во кој можете да вградите телевизор, кој по користењето автоматизирано можете да го суштите во рамката од креветот. Постојат повеќе модели на кревети од кои можете да изберете, но телевизорот морате да си го купите дополнително.Брачни кревети со вграден телевизорБрачни кревети со вграден телевизорБрачни кревети со вграден телевизорБрачни кревети со вграден телевизорБрачни кревети со вграден телевизорБрачни кревети со вграден телевизор


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар