Божествен апартман во Аризона

Овој неверојатен апартман се наоѓа во Феникс, Аризона. Тој е распослан на површина од 215 метри квадратни, а во него има две спални соби и три купатила. Отворениот простор овозможува максимално уживање во дневната соба, а неверојатниот поглед кон градот од широкиот балкон го прави местото совршено. Мермерно мозаичките подови и уникатните теписони пак, заедно со одличното осветлување, го прават местото уште полуксузно и гламурозно.

Божествен апартман во Аризона

Балконот претставува одлично место за дружење и уживање со пријателите или семејството, бидејќи вградените звучници ќе создаваат одлична атмосфера додека правите ручек или вечера на скарата од нерѓосувачки челик и додека точите пијалак од шанкот изработен од гранит. Доколку можете да си го дозволите овој луксуз, стапете во контакт со агенцијата за недвижнини која го нуди овој стан и дознајте нешто повеќе.

Божествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во АризонаБожествен апартман во Аризона

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар