Авантурите на една мува

Како мувата го поминува слободното време, ќе ви откријат фотографиите на Белгиецот Николас Хендрикс, кој себеси се нарекува перфекционист со големо трпение. Хендрикс, овие зборови ги оправдува преку следните негови дела, за кои тврди дека не се фотошопирани…Господинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантуриГосподинот Мува и неговите авантури


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар