25 суптилни тетоважи зад уши во кои инстантно ќе се заљубите

25 суптилни тетоважи зад уши во кои инстантно ќе се заљубите

Во последно време изгледа дека малечките тетоважи стануваат многу популарни. Се сеќавате на оние одлични мали тетоважи на прстите? Па, прстите не се единственото место на вашето тело каде што може да поставите суптилни и деликатни дизајни. Тетоважите кои се прават зад ушите се исто така многу популарни и воопшто не нè изненадува тоа. Погледнете ги следниве прекрасни тетоважи, кои можеби ќе ве инспирираат и вие да си направите една таму…

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар