25 дизајни на женски тинејџерски соби

Ви треба идеја за уредување на вашата соба? Овој сет од слики е составен од најразлични дизајни – од сериозни соби за тинејџерки, до разиграни и шарени нијанси на розови, портокалoви и црвени аранжмани. Собите не само што се убави за око, туку се и многу практични и функционални, со интересни работни бироа, полици за книги и убави плакари.

25 дизајни на тинејџерски соби

Некои се направени според одредена тема, други пак се спој од складни елементи. Разгледајте ги добро и послужете се со некоја идеја за вашата соба.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар