09 јануари 2021 | Кафе пауза

Трендови во уредувањето на домот во 2021 година

Претходната година ја поминавме дома и се обидовме да го направиме домот поудобен и поубав. Уредувањето на ентериерот беше далеку поголем приоритет од планирањето патувања.

Рецепт за бела бајадера

Вкусен десерт на кој никој не може да му одолее.

3 хороскопски знаци што ќе се соочат со најмногу пречки во 2021 година

Припадниците на овие хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции.