17 октомври 2020 | Кафе пауза

Што ги нервира хороскопските знаци додека работат од дома?

Работењето од дома си има свои предности, но и недостатоци, а астрологијата открива што го нервира секој хороскопски знак додека работи од дома.

Кои нијанси на лак за нокти ќе бидат во тренд оваа есен?

Ако не сакате ноктите да ви бидат во класични бои, погледнете ги овие нијанси што се во тренд и што се оддалечуваат од класиците.

Италијанска кајгана: Идеален избор за вечера

Оваа кајгана на медитерански начин ќе ги освои сите ваши сетила.