21 јуни 2020 | Кафе пауза

Бојата на лаванда е хит нијанса за ова лето

Иако некои нијанси се синоним за одредени сезони, нема строги правила. Ова лето, сè е во знакот на сините тонови, а бојата на лаванда, поточно пастелно виолетовата е една од омилените.

Која е најголемата сила на секој хороскопски знак во неговиот професионален живот?

Астрологијата открива која ваша карактеристика ве издвојува, ве прави посебни на работното место и ви помага да напредувате во вашата кариера.

Тест: Изберете слика и дознајте што ве чека ова лето

Сакате да дознаете што ве чека ова лето? Изберете ја сликата што најмногу ве привлекува и откријте го одговорот!