05 мај 2019 | Кафе пауза

6-те особини на психички стабилните луѓе

Погледнете кои се 6-те особини на психички стабилните луѓе и како и вие самите да се претворите во едни од нив.

Панталони со висок струк – омилен модел за пролетната сезона

Оваа сезона панталоните со висок струк се омилен модел меѓу младите трендсетерки.

Најслаткиот рецепт за ролат со јагоди

Наједноставниот и највкусниот десерт со вашето омилено пролетно овошје

Овие 4 хороскопски знаци се родени лидери, иако не сите оставаат таков прв впечаток

Ако се пронајдете на оваа листа, тогаш без сомнение криете вистински лидерски потенцијал во себе.