Ќе ве стопи: Сингл татко покажува каков е животот со дете преку топли илустрации

За да ги долови среќите и потешкотии од секојдневното родителство, Лан Шенгје, односно БЛУ, ги илустрира.

4-те хороскопски знаци што се родени со најдобро чувство за стил

Некои луѓе едноставно имаат добар стил од кога знаат за себе.

Новогодишен крем за збогатување на вкусот на сите видови колачиња

Започна периодот од годината во кој сите сме расположени за вкусни десерти

3 корисни апликации што ќе ви ги бројат калориите наместо вас

Популарни и многу корисни, апликациите што ги мерат калориите можат да бидат вашиот најдобар сојузник во борбата против килограмите.