16 март 2015 | Кафе пауза - Part 2

30 кул и уникатни маски за ајфон

Едноставната еднобојна маска за ајфон не е единствената која можете да ја употребите за заштита на вашиот смартфон.

8 знаци дека вашето пријателство завршува

Доколку почнувате да забележувате некои од овие опасни знаци, тогаш можеби е време да преземете нешто со цел да не го изгубите вашиот пријател.

10 нешта кои добриот маж никогаш не би ѝ ги направил на својата сакана

Почнувајќи од најобичните и секојдневни работи, па сѐ до оние сериозните и важни карактеристики на една врска, партнерството треба да е едно убаво доживување.

3 нешта кои не треба и 3 кои треба да ги правите за подобро утро

Следете ги овие совети и започнувајте го денот со помалку стрес и во пријатна атмосфера која ќе ве мотивира за подобро да го продолжите денот.

Југоекспорт Стил – мебел за луѓе со префинет вкус! Започна саемскиот попуст.

Каде да се најде софата од соништата, која и според бојата и дизајнот ќе се вклопи во вашиот простор или како да одберете мебел кој ќе одговара за вашиот стан или куќа. Секако сакате и парчето да биде уникатно со интересен дизајн, убаво изработено, од квалитетен материјал.
Датум: 16 мар 2015
, Автор:

Атлантик ја пушти во погон фабриката во Нова Градишка

Атлантик Група денес отвори нов современ објект за производство на енергетски барови во индустрискиот парк на Нова Градишка. Инвестицијата е во вредност од 13 милиони евра, а станува збор за дел од асортиманот на спортска исхрана и обединување на вкупното производство на оваа палета н
Датум: 16 мар 2015
, Автор:
12