24 септември 2014 | Кафе пауза

Само една чаша од овој пијалак ќе го исчисти вашето тело од сите токсини

Постои многу едноставен рецепт за чистење на организмот од сите токсини. Организмот реагира веднаш после конзумирањето на овој едноставен сок. Тој ќе ги нападне токсините, ќе ги уништи, а вам ќе ви даде дополнителна енергија.
Датум: 24 сеп 2014
, Автор:

Најсмешните и најплитки причини за раскинување

Еден корисник на Редит побарал од корисниците да ги споделат најсмешните плитки причини поради кои некој прекинал врска. Одговорите се, во најмала рака... разновидни. :)
Датум: 24 сеп 2014
, Автор:

Кафе со путер – нов хит напиток кој може да го замени оброкот и да ги стопи килограмите

Смуди од кафе, путер и кокосово масло за енергија, чувство на ситост, слабеење и градење мускулна маса (во комбинација со соодветна храна и вежбање)...
Датум: 24 сеп 2014
, Автор:

15 знаци дека се однесувате постаро од вашата возраст

Ова се 15 знаци дека сте позрели од повеќето ваши врсници.
Датум: 24 сеп 2014
, Автор:

Преслатки романтични предмети кои одлично одат заедно

Од шолји до чаши за вино и перници со натпис г. и г-ѓа, еве што сè може да направите за вашиот дом да стане вистинско љубовно гнездо.
Датум: 24 сеп 2014
, Автор: