20 слатки зајачиња со исплазени јазичиња

Само што помисливме дека бушавите зајаци не можат да бидат послатки, тие ги извадија нивните мали розови јазичиња и повторно ни ги стопија срцето, покажувајќи ни дека сме грешеле.
Датум: 19 јун 2014
, Автор:

3 вкусни грицки за „лапање“ без грижа на совест

Потребни ви се само основни состојки и вашите омилени зачини за да ги претворите во незаменлива закуска, која ќе сакате редовно да ја приготвувате.
Датум: 19 јун 2014
, Автор:

Зошто е убаво да се работи во средина со други жени?

Луѓето често мислат дека работењето со други жени многу наликува на сцена од филмот „Злобни девојки“, но всушност е баш спротивно. Кога жените се побројни во работната околина постојат многу предности.
Датум: 19 јун 2014
, Автор:

Тајните на врските: 15 работи кои никој не ви ги кажал

Како и сѐ во животот, и врските се исполнети и со убави и со лоши моменти. Ова се неколкуте тајни поврзани со нив, кои можеби досега не сте ги чуле...