Како татко ја спрема својата ќерка за на училиште?

Ова видео стана инстантен хит на Јутјуб, а на него можете да погледнете еден многу снаодлив татко.

Најсексапилната професија за оваа година

Времињата се менуваат, па оние професии кои порано се сметале за секси, во денешно време се истиснати подолу на листата.

Напиток кој ќе ви ја реши подуеноста на стомакот

Голем број билки и зачини го олеснуваат варењето, па луѓето кои имаат проблеми со подуеност е препорачливо редовно да ги консумираат.

Тренди фустани за на плажа

Погледнете дел од најновите летни колекции на фустани за 2013 година.

Филм: Злокобен (Sinister)

Филм кој ќе ве натера да се плашите

Колку би платиле за совршено запросување?

Некои од клиентите на Сара плаќаат и до 50.000 долари за организирање на совршено запросување кое ќе се памети. Колку би платиле вие?
Датум: 05 апр 2013
, Автор:

Приказна за две годишни времиња кои сакаат да бидат заедно

Волшебна анимирана приказна за различностите на луѓето и бариерите кои ги поставуваат времето и просторот...
Датум: 05 апр 2013
, Автор: