Астрологија: Кој маж е најдобар љубовник?

Прочитајте како астролозите ги оценуваат сексуалните вештини на мажите, според нивниот хороскопски знак.

Направете сами: Прекрасен огромен цвет од хартија

Како декорација, како бидермаер или како дел од вашиот изглед, со ваков цвет, со сигурност ќе оставите силен впечаток на вашиот ден.
Датум: 24 мар 2013
, Автор:

22 факти за пивото кои не ги знаевте

Ако сметавте дека знаете многу за вашата омилена пијачка, овие податоци можат да ве премислат.

Голотија на кило

Позирањето во долна облека или во провокативни тесни здолништа не прави да изгледате јако, туку евтино...
Датум: 24 мар 2013
, Автор: