Еротски астролошки портрети

Распоредот на ѕвездите во моментот на раѓањето го одредува нашето сексуално и емотивно постоење и функционирање. Ова се 12 еротски астролошки портрети за сите 12 знаци во Зодијакот.

Снешко во слатка мисија

Слатко и емотивно видео, кое ги ги најавува новогодишните и божиќните празници. Во него, главниот херој е снешко. Тој тргнува во ризична потрага по совршениот подарок за некој навистина посебен...
Датум: 09 дек 2012
, Автор:

Креативен начин за организирање на вашиот накит

Лесен начин за организирање на бројните парчиња накит кој што истовремено ќе ја разубави и вашата соба.

Урнебесно смешни цитати

„Се бања оној што го мрзи да се чеша.“
Датум: 09 дек 2012
, Автор:

Метросексуалци или „кремови“… речи модерни хомосексуалци

Да бидеме искрени кон самите себе, постои одредена слика за женственост и друга слика за она што БИ ТРЕБАЛО да претставува МАШКИ ПОЛ. Сите тие метросексуалци ми наликуваат на хомосексуалци кои сè уште не се откриле...
Датум: 09 дек 2012
, Автор: