Колку брзо се движи Земјата?

Дознајте со колкави брзини се движиме сите ние како патници на Земјата...

Чипс од прокељ

Лесна, брза и супер здрава крцкава ужина...
Датум: 02 дек 2012
, Автор:

Хороскопскиот знак како кавер на вашиот Фејсбук тајмлајн

Освежете го вашиот Фејсбук тајмлајн, во духот на зодијакот. :)

Флертувачи, додворувачи, шмекери…

Заводливост, кокетни насмевки, расфрлање со шарм? Нема ни флерт ни вистинско додворување, ни тие искри и жарчиња. Во денешно време сè се сведува на „Сакаш да се муваме?“ Траги-комедија...
Датум: 02 дек 2012
, Автор: