Во светот на „Bijelo Dugme“

Кратка историја за почетокот на овој бенд, дел од нивните незаборавни стихови и одлична плејлиста за вашата наредна викенд-забава...

Каква долна облека сакаат хороскопските знаци?

Долната облека е одличен подарок за празници, родендени и слични пригоди. Но, да се погоди нечиј вкус за долна облека може да биде навистина тешко. Затоа прочитајте што велат ѕвездите за изборот на долна облека.
Датум: 16 сеп 2012

Што сè знаат бебињата?

Не постои некој кој може да му одолее на невиниот бебешки израз. Но, бебињата не се само слатки, туку и паметни.
Датум: 16 сеп 2012

Зошто сите сме зависни од СМС-пораки, Фејсбук, Твитер и Гугл?

Дали некогаш сте се почуствувале како да не можете да живеете без интернет?

Категорија: Женкар

Драги мои дами, ви ја претставувам категоријата женкар. Тој ќе допре до вас со убави зборови, испробани финти и гестови. Подготвени сте да му одолеете?
Датум: 16 сеп 2012
, Автор: