Топ 5 содржини за изминатата недела (25.7.-31.7)

Што најмногу се читаше на Кафе пауза минатата недела?
Датум: 31 јул 2011
, Автор:

Астрологијата и вашето справување со староста

Дали сè уште ќе носите мини здолништа, модерни очила за сонце и кул облека кога ќе имате над 45 години? Или прерано ќе се помирите со фактот дека сте стари и немате што да правите повеќе со себеси?

Работи што не помислувате да ги исчистите

Честопати ги занемаруваме, а на нив треба редовно да им се обрнува внимание. Бацилите се појавуваат на места кои често забораваме да ги исчистиме. Но, хигиената треба да се запази во секое делче од домот.

Игра на неделата: Guitar Hero II

Игра со која се забавуваат од најмладо до најстаро... Зошто е тоа така? Пробајте ја оваа промотивна флеш игра...