12 декември 2010 | Кафе пауза

Топ 5 содржини за изминатата недела (06.12-12.12)

Погледнете ја листата на најактуелните топ 5 постови од изминативе 7 дена
Датум: 12 дек 2010
, Автор:

Астрологијата и прифаќањето предизвици

Ако сте „заглавени“ со многу работни обврски во текот на оваа предновогодишна еуфорија, зошто да не се потрудите да го извлечете најдоброто од себе?
Датум: 12 дек 2010
, Автор:

Животот е…

Погледнете ги следните 20 слики кои ги покажуваат едноставните, но прекрасни работи во животот. Почнете веднаш да го чувствувате вашиот поинаку - уживајте во секој момент од сегашноста.