Топ 5 содржини за изминатата недела (22.11-28.11)

Погледнете ја листата на најактуелните топ 5 постови од изминативе 7 дена.
Датум: 28 ное 2010
, Автор:

15 домаќински трикови за блескав дом

Ако не сакајќи ви падне живо јајце на кујнскиот под и не знаете како да се справите со нередот - не грижете се, имаме решение за вас!
Датум: 28 ное 2010
, Автор:

Емоционалната отвореност на хороскопските знаци

Дали вашиот партнер има тешкотија во искажувањето на чувствата или отворено ви го кажува тоа што го мисли?
Датум: 28 ное 2010
, Автор: